در ادامه شما را با تاریخچه زنجیره سـالیـذ آشنا خواهیم کرد

 

1314

زنجیره سالیذ شروع کار خود را از سال 1314 با خرید و فروش محصولات کشاورزی شروع کرد و تا به امروز در عرصه های گسترده تری از جمله کارخانه ذرت خشک کنی، کارخانه برنج کوبی، دستگاهای مدرن بوجاری، مجتمع پرورش مرغ مادر،خوراک دام، کشتارگاه طیور، ناوگان حمل و نقل مرغ زنده، پخش مویرگی، فروشگاه های زنجیره ای، خدمات دامپزشکی و مجتمع صنایع غذایی و….  فعالیت داشته است.

1373

در سال 1373 کارخانه ذرت خشک کنی و برنج کوبی با اشتغال زایی 20 نفر و با ظرفیت تولید 20.000 تن ذرت در سال و 2.000 تن برنجکوبی در سال تاسیس گردید.

1388

در سال 1388 این مجموعه در راستای تکمیل زنجیره تأمین خوراک مورد نیاز دامداری ها و مرغداری ها اقدام به راه اندازی کارخانه خوراک دام و طیور با نام  شرکت راد آرد پارس با ظرفیت تولید 60000 تن خوراک دام و طیور در سال  و  10000 تن کنسانتره طیور کرده است، در کوتاه ترین زمان به اقصی نقاط کشور با ایجاد نمایندگی محصولات مرغوب و درجه یک را ارائه نمود. دستگاه های کارخانه خوراک دام با بهره گیری از بهترین سازندگان روز دنیا و بانک داری های برتر احداث شد و ظرف مدت 7 سال در راستای مشتری مداری و بنا به درخواست مرغداران اقدام به ساخت کشتارگاه پیشرفته کرد.

1395

 در سال 1395 کشتارگاه تحت نام شرکت راد مرغ صادراتی سالم و لذیذ و نام تجاری سالیذ مرغ در زمینی به مساحت 16 هکتار با ظرفیت کشتار 140 تن در روز، ظرفیت سردخانه 5000 تن و 5 تونل انجماد 6 الی 8 ساعت و زیر بنای 21000  متر مربع احداث گردید.

با استفاده از نیروی متخصص در کوتاه ترین زمان با کمک مشاوران متخصص تبلیغاتی به اخذ برند برتر مرغ در کشور در سال 96 و همچنین کشتارگاه برتر کشور در سال 96 نائل شد و همزمان با احداث 2 دفتر در شیراز زنجیره تولید مرغ گوشتی را کاملا عملیاتی نموده و در تاریخ 1/11/96 پروانه بهره برداری زنجیره تولید مرغ گوشتی سالیذ را اخذ نمود.

گروه تولیدی سالیذ مرغ در طرح ارتقاء کیفیت بهداشتی گوشت مرغ موفق به کسب رتبه A+ از سازمان دامپزشکی کشور شده است، هم اکنون سایت های فروش محصولات این مجموعه فارس، خوزستان، هرمزگان و بوشهر می باشد.

1396

 درسال  1396 اقدام به راه اندازی ناوگان حمل و نقل  مرغ گرم به ظرفیت کشتارگاه و گرفتن مجوز شرکت پخش مویرگی : به صورت پخش در بازارهای داخلی و صادراتی و همچنین پخش در فروشگاههای زنجیره ای پرداخته است .

1399

در سال 1399 شرکت اقدام به راه اندازی فروشگاههای بوتیک پروتین سالیذ در اقصی نقاط شهر شیراز نموده و این روند افزایشی در اندازی بوتیک پروتین ها ادامه دارد .

ضمنا این زنجیره جهت تکمیل فرایندهای خود در سال 1399 اقدام به راه اندازی داروخانه و خدمات دامپزشکی با تیم کارشناسان خبره در واحد پرورش پرداخته است و جهت استارت کاراین واحد با  قراردادهای مشارکتی ، اجاره ای و … با مزارع گوشتی اقدام به خدمات رسانی به منابع تامین کننده مواد اولیه کشتارگاه خود از طریق دفاتر خدماتی زنجیره نموده است  تا نسبت به افزایش کیفیت محصولات خود اقدامات مقتضی را بعمل اورده باشد .

ضمناً  در این سال واحد فروش در سایتهای استانهای فارس , خوزستان , هرمزگان , بوشهر , یزد , کهکیلویه و بویراحمد فعالیت می نماید

1400

در سال 1400 راه اندازی مجموعه قطعه بندی و بسته بندی گوشت قرمز تولید غذا های آماده و نیمه آماده  با ظرفیت 25 تن در روز به منظور بهبود فرایند کیفی  محصولات پروتئینی و حضورقویتر و با کیفیت تر در بازارهای داخلی و خارجی

ضمنا در این سال اجرای پروژه مجتمع پرورش مرغ مادرگوشتی : با ظرفیت تولید 180,000 قطعه مرغ  در سال وتولید 60،000 عدد تخم مرغ شروع شده و تاکنون به بهره برداری نرسیده است .

طرح ها در راستای تکمیل زنجیره در آینده ای نزدیک

 

 ساخت و راه اندازی پروژه  جوجه کشی : با ظرفیت 24,000,000درسال (روزانه 55000 قطعه)

اجرای پروژه مزارع مرغ گوشتی : با ظرفیت 1,500 تن در هر دوره

استقرار سایت فروش در استانهای اصفهان ، کرمان ، سیستان و بلوچستان و تهران و همچنین صادرات به اکثر کشورهای همجوار و …. در برنامه های آتی این مجموعه می باشد .

 انشاالله زنجیره سالیذ در یک دوره زمانی 5 ساله با الگو سازی از شرکتهای بزرگ بتواند در اقصی نقاط ایران و جهان فعالیت نماید .

روزی که به تمام اهداف برسیم نیاز است ظرفیت سایر بخشها افزایش یابد.  

 

سالیذ به سلامت خانواده و فرزندانتان می اندیشد.